AKCE PRO DĚTI

Nevíte co s Vašimi ratolestmi v době, kdy jste zrovna zaneprázdněni? Tento rok Vám nabízíme opět letní soustředění a nově také lezecké víkendy a příměstský tábor.

 

Dětské tábory Easy Climbing

 

Týdenní lezecký tábor Easy Climbing 

Lezecký tábor Easy Climbing probíhá v Tisé a blízkém okolí. Tento rok otevíráme opět dva turnusy. Děti budou ubytovány na horolezecké chatě v Tisé. Náplní soustředění je lezení po skalách, hry v lese, hry na chatě, výuky různých lezeckých technik, slaňování, disko večery, stezky odvahy, večerní grilování, spaní venku pod převisem atd.

 

 

Lezecké víkendy pro děti - Easy Climbing

 

Lezecké víkendy pro děti

Tento rok Vám opět nabízíme lezecké víkendy pro děti. Dvoudenní kurz zahájíme v sobotu ranním odjezdem z Ústí n.L., pak budeme celý den lézt a večer si usteleme v bivaku ve skalách. Druhý den v neděli zase lezení a večer hurá domů. Jeden víkend pojedeme bouldrovat, druhý víkend polezeme na velké skály a třetí víkend si obě disciplíny zkombinujeme.

 

 

Příměstské tábory - Easy Climbing 

 

 

Příměstský tábor

Nabízíme Vám příměstský tábor, který bude probíhat od pondělí do pátku. Ráno, když půjdete do práce, nám předáte děti. Večer až půjdete z práce, tak Vám děti zase vrátíme domů na noc a další den zase hurá do skal.

 

 

 

 

Firemní akce - Teambuilding
Rychlý kontakt

Mgr. Ondřej Beneš                                 Tel: +420 724846179

Mgr. Edita Vopatová                               Tel: +420 732825476

Najděte nás také na Facebooku

Bookmark and Share