AKCE PRO DĚTI

Nevíte co s Vašimi ratolestmi v době, kdy jste zrovna zaneprázdněni? Tento rok Vám nabízíme opět letní soustředění a nově také lezecké víkendy a příměstský tábor.

 

 

Týdenní lezecký tábor Easy Climbing 

Lezecký tábor Easy Climbing probíhá v Tisé a blízkém okolí. Tento rok otevíráme opět dva turnusy. Děti budou ubytovány na horolezecké chatě v Tisé. Náplní soustředění je lezení po skalách, hry v lese, hry na chatě, výuky různých lezeckých technik, slaňování, disko večery, stezky odvahy, večerní grilování, spaní venku pod převisem atd.

 

 

 

Lezecké víkendy pro děti

Tento rok Vám opět nabízíme lezecké víkendy pro děti. Dvoudenní kurz zahájíme v sobotu ranním odjezdem z Ústí n.L., pak budeme celý den lézt a večer si usteleme v bivaku ve skalách. Druhý den v neděli zase lezení a večer hurá domů. Jeden víkend pojedeme bouldrovat, druhý víkend polezeme na velké skály a třetí víkend si obě disciplíny zkombinujeme.

 

 

 

 

 

Příměstský tábor

Nabízíme Vám příměstský tábor, který bude probíhat od pondělí do pátku. Ráno, když půjdete do práce, nám předáte děti. Večer až půjdete z práce, tak Vám děti zase vrátíme domů na noc a další den zase hurá do skal.

 

 

 

 

Firemní akce - Teambuilding
Rychlý kontakt

Mgr. Ondra Beneš                                 Tel: +420 724846179

Edita Vopatová                                     Tel: +420 732825476

Najděte nás také na Facebooku

Bookmark and Share