REFERENCE

Ahoj Ondro a Editko,

jsou to již 3 měsíce od našeho společného lezení a já vám musím ještě jednou poděkovat.

Lezení jsme si přes počáteční obavy maximálně užili. A to hlavně díky skvělým instruktorům. J

Byl to prostě super zážitek, který si rádi zopakujeme! 

Díky za tři bezva dny ve Vaší společnosti. 

Tomáš, Mirka, David, Áďa


June 2018

The week was great. You and Edita were both great and I really enjoyed how much you both pushed me. If I were to do another guided trip, I’d like to learn a bit more about building anchors, self rescues, and other general safety skills. All in and all it was great.

Kirsta


 

Květen 2018

Thanks again for super fun day on Sunday and for all the climbing knowledge you have shared with us. We will definitely return to Tisa and climb more beautiful towers there.

Tomaz


Květen 2018

Jeste jednou velky dik tobe i Editce za skvely kurz, supr organizaci a bajecnou spolecnost pohodovych a usmevavych lidicek:)


 

Srpen 2017 - Dva dny lezení

"I just wanted to say thank you again for the two amazing climbing days around Tisa.

It was also interesting to learn some more about techniques and knots and abseiling, and I particularly enjoyed the chimney that you did with us in the end."

Sachsa 


Červenec 2017 - 4 denní pobyt v Tisé

Thank you for this marvellous time in Tisá, it was great fun and we learned a lot in this relatively short time.

Nadine and Christian


Červen 2017 - Ferrata Pastýřská stěna

Děkujeme za nádherný zážitek. já i zbytek rodiny jsme byli nadšeni, klidně bychom si to zopákli znovu.. :-)

Jarmila a Martin R.


Září 2016 - Dvě různé Via Ferraty v jednom dni.

moc děkujeme za krásný zážitek, úžasně jste nám to naplánoval, to Německo byla pecka, přesně podle mých snů :), skvěle jste nás vedl, podporoval a radil, jak vylézt až nahoru, moc mi pomáhalo, že jste lezl za mnou a já se mohla ujistit, že když nebudu vědět, jak dál, že mi poradíte, pomůžete, děkujeme moc, silný zážitek. Přejeme hodně spokojených klientů, jako jsme my.

Veronika J., Michal N.


Září 2015 - Dásnká speciální škola

Ondra and Zdenek from Easyclimbing have given us an experience which I am sure all of our students will remember the rest of their lives. They are highly professional and knowledegable in the fields of climbing, caving and guilding treks through the beautiful Czech mountains and forest. They are enthusiastic about sharing their passion for nature experiences with young people and children, and have just the right approach to help the young achieve much more than they believe they can. I can highly recommend Easyclimb for any any group of school or college students, also for youngsters, such as ours, who have not had success in following a conventional  academic school program.

 
Regards Mark
 

Duben 2013 – kurz lezení na umělé stěně

Rozhodně se připojuju k ostatním nadšeným „absolventům“ kurzů pořádaných O+E – školou Easy Climbing. Jestli někdo zvažuje, že by si rád lezení třeba jenom zkusil, tak není třeba dál rozmýšlet. Jako začátečníka mě jímala panika, co na té stěně proboha budu dělat, ale jak trefně popsali ostatní lezci, co měli tu čest projít kurzem Ondry a Editky, v podstatě jsem měla pocit, že jsem na umělé stěně s kamarádem, co se mě snaží naučit, co se dá, abych si lezení užila, naučila se, co je třeba, a při tom nezabila sebe nebo někoho z přítomných :-) Těch několik hodin na stěně s radami a vedením Ondry jsem si užila, bavila jsem se. Rozhodně ale nejvíc oceňuju, že i kdyby člověk nelezl tak často, jak by si přál, a spoustu věcí, které se naučil na kurzu, si musel znova oživit, co se mu v hlavě rozhodně nesmazatelně zaryje, je vždycky kontrolovat bezpečí sebe a spolulezce. Na to se dost často zapomíná. A že jde užít si lezení, i když člověk není zrovna mrštný silák
:-)
Děkuju, Ondro, za prima odpoledne a těším se do skal

Jana Š.


"Jsem moc rád, že se mohu připojit ke všem kladným hodnocením: bylo skvělé dívat se z pískovcových vrcholů kolem sebe a obdivovat krásu přicházejícího podzimu... Díky, Ondro, za báječné a pohodové (i když někdy výšťavné :-) ) lezení a pěkný výlet v podobě Via Ferrata. Přeji Vám moc úspěchů a doufám, že někdy, třeba ve skalách, nashledanou".

Ahoj. David P.


„Když jsem od mojí rodiny jako dárek k narozeninám obdržel dárkový poukaz na outdoorové aktivity s instruktorem, měl jsem o výběru konkrétní aktivity jasno. Už dlouho jsem chtěl vyzkoušet lezení ve skalách – tušil jsem za tím pořádnou porci adrenalinu a navíc mě velmi  zajímalo, jak dokážu udržet svých 100 kg tělesné váhy na skále. Musím říci, že oba instruktoři – Editka s Ondrou – se tohoto úkolu zhostili naprosto přesvědčivě a s přirozeným nadhledem rozptýlili všechny moje obavy. Pod jejich vedením jsem si osvojil základní teoretické znalosti i praktické dovednosti při navazování, jištění, lezení, slaňování atd. Celý kurz proběhl v naprosto pohodové atmosféře a spíš než za instruktory jsem je považoval za parťáky, se kterými jsem prostě jen tak vyrazil do skal na výlet. Během kurzu jsme zvládli i jednu velmi pěknou via ferratu v německé části Česko – saského Švýcarska – rovněž báječný zážitek. K vydařenému víkendu přispěl i pobyt v penzionu Na Kovárně v Tisé, v těsné blízkosti skal, který se jevil naprosto ideální základnou pro naše aktivity, včetně výborně vychlazené plzeňské dvanáctky a vynikajícího jídla (pobyt v ceně poukazu – příjemné překvapení J). Sečteno, podtrženo – skvělý a aktivitami našlapaný víkend..doporučuji všem nadšencům.“

Jindra K.


Spíš než na "Kurzu" vícedélkového lezení jsem se během celých 3 dnů s Ondrou cítil jako na pohodovým výletu s kámošem, kterej ze sebe sype naprosto profi servis od výuky metodiky, technik lezení až po detailní znalosti lezeckých oblastí. Výběr cest přesně sednul na naše možnosti, počásko objednáno dokonale."

Honza (duben 2012) - kurz vícedélkového lezení v Arcu


Ahoj Ondro,

diky za fotky, jsou pekny.

S tebou jako instruktorem a s celym kurzem jsme byli velmi spokojeni.
To prostredi Labskych piskovcu je proste super a delat kurz via ferrat prave tam je dobry napad.
Myslime, ze jsme si dobre osvojili pouzivani techniky potrebne k bezpecnemu zdolani via ferrat
a vse potrebne k tomu nam bylo dobre a jednoduse vysvetleno.
Takze se tesime na dalsi zdolavani via ferrat.

Zdravi Milda a Verca


Minulý víkend jsem s kamarádkou absolvovala základní kurz lezení ve skalách s Ondrou a ráda se připojuji ke všem kladným hodnocením. Bylo to bezva, několikanásobně to předčilo moje očekávání. Moc příjemná atmosféra. Brzy si připadáte, jako byste prostě trávili víkend se známými v přírodě. A kdo chce zažít pravý adrenalin, ať určitě navštíví jeskyni na Labské Stráni, je to opravdu doživotní zážitek. Všem vřele doporučuji.

Martina (červen 2011)


Kamarádka mi k narozeninám koupila kurz : Základy skalního lezení. Pořád jsem odkládala termín zahájení kurzu. Kamarádku jsme proklínala za takový dárek. Letos slavím padesátiny. Lektoři kurzu byli sice milí, ale neústupní. Veškerá tréma ze mě spadla. Díky bezva přístupu Editky i Ondry se již na skály dívám úplně jiným okem :-). Hledám jistící oka, nejlepší cesty a hlavně na nich hledám kamarády. Jestli jste si při podobné myšlence ťukali na čelo, že toto není sport pro Vás, že na to nemáte, tak Vás Ondra s Editkou vyvedou z omylu. Jsou bezva, oni Vás na tu skálu prostě dostanou :-)

Milena Bodrinová


Jsme rodina s malými předškolními dětmi. Rádi chodíme do přírody, ale každý kdo má malé děti to zná. Mimo věnování se jim, nezvládnete nic. Velmi jsme uvítali možnost kurzů pro děti. Původně jsme měli v úmyslu využít volného času, kdy budou děti školení pro sebe. Konečně si také zalézt... Přístup lektorů a styl výuky nás ale tolik zaujal, že jsme se od nich ani nehnuli . Od té doby když si uvazuji jistící smyčku, povídám si pohádku ( návod jak na to )o vodníkovi o jezírku... No a hned mi to jde lépe. tento kurz pro děti doporučuji nejen malým dětem ale i hodně natvrdlým začátečníkům...

Dáša Kádárová s rodinou


Moc dík za bezva kurz. S kámošem jsme absolvovali kurz ze základů lezení na umělé stěně. Už se těším do skal. Konečně se cítím bezpečně :-) ) ) Ondro, Editko dík. Určitě se uvidíme na nějaké pětce, šestce......v Tisé . Bylo to bezva.

Honza s Jirkou


Pokud hledáte spolehlivou a levnou organizaci, která Vám připraví bezva teambuilding a tápete v množství nabídek na internetu, snad Vám pomůže tato zpráva. Naši zaměstnanci již několikrát absolvovali teambuilding. I když jsme se snažili najít co nejzajímavější témata pro teambuilding ( olympiáda, přežití....) ohlasy nic moc. Nyní jsme zvolili Školu easyclimbing. Zaujala nás nabídka Základy skalního lezení. Všichni jsme tušili co nás čeká. Počáteční obavy a ostych opadl ihned po zahájení kurzu. Oceňujeme velkou profesionalitu lektorů, bezva vybrané místo - Tisá a okolí je věčná učebnice lezení. Ubytování a strava Na Kovárně byla tak domácí, že jsme tam málem zdomácněli a těžko jsme se všichni loučili. Zkuste to, za ty peníze to fakt stojí.

SALTEC s.r.o.


Řekli mi, že po lezení jsou hezké ruce. Tak jsem do toho s kámoškou šla. Pořád ještě je nemám takové jako naše lektorka Editka, ale už mám vymakané nohy jako lektor Ondra. Kurz s Vámi byl bezva. Jen co ušetřím jdu k Vám na pokročilé.

Evina


HUDY CUPS 2004, 2007, 2010

Firma Easy climbing byla v letech 2004, 2007, 2010 hlavním pořadatelem venkovních závodů v lezení na malých kamenech ( v boulderingu).  Pro závodníky byly připraveny úplně nové závodní sektory. Bylo vytvořeno přes více jak 1000 nových cest a díky tomu vznikly zcela nové oblasti, které jsou ve velké oblibě dodnes. Na každý závod bylo zaregistrováno přes více jak 200 závodníků z celé Evropy. Součástí závodů vždy byla velká After party na které vystupovali přední hudební formace z Čech a Moravy.

Více informací o těchto závodech najdete zde : 2004,  2007 , 2010

 

 


 

Rychlý kontakt

Mgr. Ondřej Beneš                        Tel: +420 724846179

Najděte nás také na Facebooku

Bookmark and Share